כאשר המידע גדל עוד ועוד וגם גדלה מהירות המחשוב שדורשות התוכנות החדשות הדבר מחייב רכישת שרת ומחשבים טובים וחזקים יותר, אך אין תמיד את האפשרות לנהל ולתחזק זאת בצורה הטובה ביותר, לכן קיים פתרון של מחשוב "ענן". שרות זה יכול לתת מענה לשירותים ספציפיים כגון ,דואר, גיבוי, תוכנות ספציפיות ועוד, ואפשר גם לקבל "שרת ייעודי" עם גישה מלאה לכל האופציות של שרת ולהגדירם לצרכיך. בשרת ה"ענן" ניתן להגדיר כל מה שהעבק צריך - דואר אלקטרוני, מסמכים חשובים של הארגון, תוכנות לניהול העסק, תוכנות אופיס ועוד. יתרון מאוד גדול הוא הזמינות הגבוהה של ה"ענן" מאשר שרת פיזי שיושב אצלך במשרד שצריך לתחזק אותו ולהחליפו אחת לכמה שנים.


 

זמינות הגישה לנתונים ולשירותים הוא יתרונה הגדול של שיטת עבודה זו. אתה יכול לעבודה מהבית או מבית הקפה ולקבל את כל השירותים והנתונים שלך כמו במשרד, מיקומך הפיזי כבר לא רלוונטי אם כל המידע שלך יושב בענן.


 

המערכת מאוד מודולרית, אתה יכול להתחיל לעבוד עם שרת חלש יחסית וככל שהעסק גדל והצרכים שלך גדלים אתה מגדיל את תצורת השרת (מעבד נוסף, תוספת זיכרון..)והכל ללא השבתה של המערכת.


 

כאשר השרת כבר לא יושב אצלך במשרד אתה לא צריך לדאוג לו למקום, לחשמל, לקירור.. כל אלה בסופו של דבר מגיעים להוצאה לא קטנה בחישוב שנתי וחוסכים לך לא מעט כסף.

מציעים לך חבילה התפורה למידותיך
כיצד נוכל לעזור לך? מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם
שם
אנא הזן את שמך
טלפון
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
חברה
אנא הזן שם חברה
Invalid Input

לקוחות ממליצים

בין לקוחותינו

© כל הזכויות שמורות לסיקסק עוצב ונבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום